تدریس خصوصی و نیمه خصوصی آیلتس توسط بهترین اساتید آیلتس تهران و ایران

آزمون آیلتس هم در ماژول آیلتس آکادمیک و ماژول آیلتس جنرال در سالهای اخیر از اهمیت بسیار بالایی برخوردار گردیده. آزمون آیلتس و تدریس آیلتس به صورت خصوصی و گروهی از جمله نیازهای اولیه برای مهاجرت به کشورهای انگلیسی زبان و ادامه تحصیل در دانشگاه های انگلیسی زبان سراسر دنیا می باشد و علیرغم وجود آموزشگاه های متعدد در سطح کشور که در زمینه تدریس آیلتس فعالیت می کنند کیفیت تدریس آیلتس به صورت کلی و در مجموع از سطح متوسط و متاسفانه در برخی موارد از سطح نه چندان مطلوبی برخوردار است و نیاز زبان آموزانی که اغلب مدت زمان بسیار محدودی دارند را به صورت شایسته برآورده نمی کند. تدریس آیلتس علاوه بر تسلط کامل بر زبان انگلیسی نیازمند تبحر در تدریس تکنیکهای آزمون آیلتس نیز می باشد.

تیم تخصصی آیلتس ناینر (IELTSniner ) با مدیریت علیرضا صدر(Alireza Sadr) ،یکی از قدیمی ترین و برجسته ترین اساتید آیلتس کشور، با سابقه تدریس آیلتس به صورت تخصصی و علمی (بر اساس استاندارد های TESOL ) از سال 1380 و سوابق مدیریتی در امور آموزشی و آماده سازی زبان آموزان متقاضی مهاجرت و ادامه تحصیل و هزاران پرونده موفق افتخار دارد اینبار با حذف واسطه ها و ارتباط مستقیم کادر تخصصی آموزش و متقاضیان شرکت در آزمون آیلتس و حفظ بهترین کیفیت آموزشی خدمات آموزش آیلتس (به صورت خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی)، برگزاری آزمون های آزمایشی آیلتس (IELTS MOCK) و مشاوره و برنامه ریزی جهت کسب نمره مطلوب در آزمون آیلتس آکادمیک و جنرال و همچنین تصحیح رایتینگ آیلتس و تصحیح اسپیکینگ آیلتس به صورت حضوری و مجازی را مستقیماً از طریق سایت رسمی آیلتس ناینر (IELTSniner ) به آدرس www.ieltsniner.ir ارائه دهد.

استاد علیرضا صدر (Alireza Sadr) برجسته ترین استاد آیلتس تهران پس از کسب مدرک TESOL Cert. از Sussex Downs College انگلستان به مربی گری Mr. Bob Hustwyte و سالها تدریس آیلتس به صورت خصوصی و گروهی، مدیریت علمی و آموزشی آموزشگاه های مختلف در تهران و تدریس دوره های TTC و ITC (تربیت مدرس انگلیسی و آیلتس) اکنون به عنوان مشاور و مدرس مهارتهای چهارگانه آیلتس (اسپیکینگ آیلتس، لیسنینگ آیلتس، ریدینگ آیلتس، رایتینگ آیلتس) و مسئول دپارتمان آیلتس آماده ارائه خدمات حرفه ای و تخصصی آیلتس می باشد.

آموزش آیلتس توسط مدرسین تعلیم دیده و متخصص آیلتس ناینر (IELTSniner ) یک گام فراتر از هر کلاس زبان و آیلتس دیگری است که تاکنون تجربه کرده اید. استاد علیرضا صدر مبتکر روش مثال محور تکنیک های آیلتس به روشی فراموش نشدنی و با زبانی بسیار ساده به توضیح پیچیده ترین فرمولها و تکنیکهای آیلتس می پردازد و در کوتاه ترین زمان ممکن شما را برای شرکت در آزمون آماده می سازد.

روش مثال محور آیلتس مبتنی بر قیاس تکنیکهای Authentic برای آزمون Authentic آیلتس می باشد. آزمونی که از Real Life بر گرفته شده مسلماً نیازمند تکنیکهایی از دنیای واقعی می باشد. این دوره ها هم برای افرادی توصیه می شود که هیچ آشنایی با آزمون آیلتس ندارند و هم برای افرادی که یا به صورت خود-خوان (self-study) یا در کلاسهای مختلف با ساختار و تکنیکهای آیلتس آشنایی دارند.

در دوره های تخصصی آیلتس ما به شما زبان انگلیسی یاد نمی دهیم بلکه ابزاری در اختیارتان قرار می دهیم که با استفاده از آنها بتوانید قفل سئوالات آیلتس را بگشایید و بیشترین بهره را از معلومات زبانی (فعلی) خود ببرید. حتی اگر با ابزار (تکنیکهای) آیلتس آشنایی دارید ولی نمی توانید از آنها نتیجه مطلوب را کسب کنید دوره های رفع اشکال آیلتس (IELTS T-shoot) هر یک از مهارتهای چهارگانه آیلتس (لیسنینگ، اسپیکینگ، ریدینگ و رایتینگ) را فقط در یک جلسه 90 دقیقه ای برای شما به سادگی آموزش می دهد.

برخی از داوطلبان آیلتس علیرغم آشنایی با تکنیکها، نحوه صحیح به کار بردن آنها را در تست های آیلتس نمی دانند و دوره های (IELTS Monitoring) با حضور استاد و انجام تست کامل به بررسی نقاط ضعف و قدرت شما در حین انجام آزمون و ارائه راهکارهای بهبود عملکرد شما می پردازد.

برگزاری آزمونهای آزمایشی آیلتس (IELTS MOCK) در آموزشگاه های مختلف ولی با کیفیت های متفاوت از بسیار ساده و تکراری تا بسیار دشوار و جدید یکی دیگر از خدمات آموزشی آیلتس در آموزشگاه ها می باشد. اما بجز آشنایی با حال و هوای روز برگزاری آزمون آیلتس معمولاً دستاورد دیگری برای داوطلبان ندارد. برای اولین بار در ایران برگزاری آزمون های آزمایشی انفرادی با تحلیل و بررسی تست در همان روز آزمون و ارائه مشاوره پس از آزمون بهمراه توضیحات تکمیلی در محل شما یا آموزشگاه توسط متخصصین آیلتس ناینر (IELTSniner ). این سرویس جدید با نام MOCKniner فقط در روزهای تعطیل برگزار نمی شود، این شما هستید که روز و محل برگزاری آزمون را انتخاب می کنید. تست تکراری نخواهید زد. منتظر اعلام نتایج (که اغلب با تاخیر و گاهاً اشتباه اعلام می شوند) نخواهید ماند. تحلیل سطحی و پیشنهادهای یکسان برای همه دریافت نخواهید کرد و در یک کلام آنطور که شایسته آن هستید از سرویس های درجه یک و اختصاصی با استاندارد بین المللی برخوردار خواهید شد. MOCKniner شما را فقط ارزیابی نمی کند، به شما بینش و راهکار می دهد.

زمان غنیمتی است که ارزش آن را افرادی می دانند که با کمبود آن مواجه هستند. با ارزش ترین داراییتان را صرف کلاس های طولانی و گاهاً بی فایده نکنید. مشاوره ما به صورت رایگان و تصمیم استفاده از خدمات آموزشی آیلتس ناینر (IELTSniner ) پس از مشاوره با مدیریت مجموعه برعهده شما.

جهت اطلاع رسانی کارگاه های آموزشی رایگان و دوره های جمع بندی عبارت "events" را از طریق تلگرام به شماره 09368746199 ارسال فرمایید.

 

در صورت درخواست وقت مشاوره عبارت "placement" را به شماره 09368746199 از طریق تلگرام ارسال فرمایید و منتظر تماس مشاوران ما باشید.

Watch the video
IELTS TTC - Alireza Sadr (TESOL Cert.)

سرفصل دوره تربیت مدرس آیلتس

تعداد جلسات: 20 جلسه 90 دقیقه ای (دو جلسه در هفته)

مدرس دوره: استاد علیرضا صدر (دارای مدرک TESOL از Sussex Downs College انگلستان و مدرس دوره های تربیت مدرس و تربیت مدرس آیلتس با بیش از 18 سال سابقه مدیریت آموزشی در تهران)

علیرضا صدر بهترین استاد آیلتس

 

آزمون آیلتس: آموزش مهارت‌ها به زبان ساده

علیرضا صدر بهترین استاد تافل

 

آزمون تافل: درباره آزمون تافل چه می‌دانید؟

IELTS

The IELTS test assesses your abilities in listening, reading, writing and speaking – in less than three hours.

Test day tips

If you are applying for a Tier 4 student visa, you may not need to take an IELTS for UKVI.

Resitting the test

IELTS scoring in detail

کلاس فیلم

 

یادگیری زبان انگلیسی با فیلم به روش IELTS guru

 

نمایش بیشتر